A TANSZÉK MUNKATÁRSAI

Zsarnovszky Attila, Egyetemi docens, tanszékvezető
zsarnovszky.attila@mkk.szie.hu

Á
llatorvosdoktor (1990, Budapest, ÁOTE)
PhD 2006. (SzIE ÁOTDI)
Habilitálta doktor (2010, SzIE)
Oktatási területe: anatómia, állatélettan
Kutatási területe: A gonadotropin-felszabadulás hypothalamicus szabályozása. Az energiaháztartás hypothalamicus szabályozása.
 

Janbaz Janan, egyetemi docens
janbaz.janan@mkk.szie.hu
Állatorvosdoktor (1980, Budapest, ÁOTE);
az állatorvos-tudomány kandidátusa (1996, MTA-TMB);
habilitált doktor (2003, SZIE);
Oktatási terület: állatélettan, -higiénia, állatvédelem és állatjólét
Kutatási terület: A stressz élettani hatása és szerepe a betegségek kialakulásában

FOGADÓÓRA: Kedd 08:00-11:00

Szabó Csaba, egyetemi adjunktus
Szabo.Csaba@mkk.szie.hu -
Okleveles mezőgazdasági mérnök (1988, Gödöllő, GATE); mérnöktanár (1990, Gödöllő, GATE)

Oktatási terület: állatélettan, anatómia, állathigiénia, immunológia
Kutatási terület: retinoidok immunstimulatív hatása baromfiban.
FOGADÓÓRA: Szerda 12:00-14:00

Kerti Annamária egyetemi adjunktus
Kerti.Annamaria@mkk.szie.hu -

Okleveles mezőgazdasági mérnök (1994, Gödöllő, GATE);
PhD (1999)
Oktatási terület: anatómia, állatélettan, állathigiénia, táplálkozásélettan, vintaminológia
Kutatási terület: karotinoid és retinoid anyagcsere vizsgálata.
FOGADÓÓRA: Hétfő 12:00-14:00

Horváth L. Tamás, visiting professzor
Head of dept. Yale, Univ. Dept. Comp. Medicine
tamas.horvath@yale.edu
Állatorvos doktor (1990, Budapest, ÁOTE)
PhD

Kutatási területe: A táplálékfelvétel hipotalamikus szabályozása.

Bárdos László, professor emeritus
Bardos.Laszlo@mkk.szie.hu
 Állatorvosdoktor (1973, Budapest, ÁOTE);
állatorvos tanár (1982, GATE-Tanárképző Intézet);
mezőgazdasági biotechnológiai kutató (1988, GATE-Szakmérnöki szak);
az állatorvo studomány kandidátusa (1992, MTA-TMB);
habilitált doktor (1997, GATE-Mezőgazdaságtudományi Kar);
Oktatási terület: állatélettan, anatómia;
Kutatási terület: retinoid-karotinoid metabolizmus, klinikai kémia
FOGADÓÓRA: e-mail egyztetés esetén

Korzenszky Emőd  címzetes egyetemi docens

Korzense@idigo02.oai.hu 
állatorvos doktor (Budapest, ÁOTE, 1973). 
Nyugalmazott igazgató főállatorvos Tolna Megyei Állategészségügyi és Élelmiszer Ellenőrző Állomás,

7100 Szekszárd, Tormay B. u. 18.


 
Szabó Hajnalka

Gazdasági ügyintéző
szabo.hajnalka@mkk.szie.hu

           
          
    Baloghné Rácz Krisztina

    laboráns
   baloghne.racz.krisztina@mkk.szie.hu